בס"ד

תאגידים, חברות ועסקים - ייעוץ, ליווי וייצוג עובדים ומעבידים

"אורי דרשן הכהן – משרד עורכי דין" מעניק שירותי ייעוץ, ליווי וייצוג לעובדים.       

המשרד מטפל בתחומים שונים, כגון: קבלת פיצויים בהליך אזרחי, ייצוג בעבירות מין או הטרדות מיניות, סגירת תיק, התיישנות, ייצוג חברות שספגו הונאה וזיוף ועוד.

מגוון רחב מאוד של חוקים משפיע על חברות ותאגידים שונים אשר עוסקים במגוון תחומים – ביניהם תחומים מסחריים ותעשייתיים. האנשים העוסקים או המעסיקים בארגונים אלו עלולים לבצע עבירות פליליות אשר יובילו לעונש פלילי. כמו כן, לקוחות עשויים לפגוע בחברות ולגרום להפסדים כספיים בסכומים ניכרים

שכיחות עבירות בקרב תאגידים, חברות ועסקים

מקרים הנופלים בקטגוריה זו הפכו בעת האחרונה להיות נפוצים ביותר, עד שלצערנו ניתן לומר כי הם מהווים חלק מהשגרה. נוסף על כך, עשויות העבירות להתבצע בתחומי התאגיד או החברה, דבר אשר יכריח את הארגון להגיש תלונה עבירה פלילית. עבירות שונות כגון: התנהגות שאינה הולמת, התנכלות, איומים, ניצול יחסי מרות ובעילה אסורה בהסכמה (סעיף 346 חוק העונשין תשל"ז- 1977), עבירה אתית, עבירה משמעתית ועבירות שונות מתחום ההטרדה המינית

אם נתעכב על הנקודה האחרונה, אזי על פי החוק למניעת הטרדה מינית, המושג "עבירות מין" מגדיר מספר עבירות פליליות, ביניהן כגון מעשה מגונה / מעשה מגונה בפומבי (סעיף 349 חוק העונשין שלהלן.

חובת דיווח על עבירות מצד עובדים ומעבידים

במצבים של הטרדה מינית, ניצול, סחיטה באיומים, איום, התנהגות פוגעת ועוד, חלה על המעביד חובת דיווח על עבירה פלילית – ובמקביל לכך חלה חובת עדכון על כל מי שידע על ביצוע העבירה ובמידה ואותו אדם לא דיווח הוא עלול להיות מואשם בעצמו. זוהי אחריות פלילית של נושאי משרה בתאגיד.

העבירות המחייבות דיווח כוללות כמעט את כל ספקטרום העבירות ובמיוחד אלו הנופלות תחת הקטגוריה של אי מניעת פשע ומצבים של סיכון חיים אשר מחייבים הגשת עזרה. במידה והאדם אינו יודע האם יש לדווח על העבירה, רצוי שיפנה אל עורך דין פלילי ויקבל את הייעוץ המתאים.

מכיוון שהגשת תלונה פלילית כגון: תלונה על הטרדה מינית, תלונה משמעתית, פתיחת תיק פלילי או פתיחת תיק משמעתי עלולות לגרום להשלכות מרחיקות לכת, עשוי הנפגע לחשוש ואף להימנע מהגשת התלונה.

ייצוג וליווי מקצועי בכל התחומים המשפטיים

הנפגע עשוי לחשוש שמא שלא יאמינו לו ולא יתייחסו אל התלונה במלא הרצינות, שלא יצליח להציג ראיות ואף יותר מכך - הוא עלול לחשוש שהאדם שהוגשה נגדו תלונה יפגע בו – יגיש תלונה כנגדו, יפטר אותו, יטען כי מדובר על תלונת סרק או תלונת שווא, יפגע בבני משפחתו או יתנכל לו בדרך אחרת, הוא עלול לחשוש כי ביצוע חקירת משטרה יארך זמן רב, כי אין סיכוי שיעמידו את מבצע העבירה לדין, כי יצטרך להעיד בבית המשפט וכו'. על מנת לקבל מענה משפטי מקצועי ולעבור תהליכים אלו תוך תחושת ביטחון, מומלץ לפנות אל עורך דין פלילי בהקדם האפשרי.

לתשומת לבכם: בכל הקשור למעסיקים ומועסקים בחברות, תאגידים ובתי עסק חשוב מאוד לפנות אל עו"ד פלילי מנוסה אשר מתמחה בתחומים – זכויות נפגע עבירה פלילית, עבירות משמעת, ייצוג משפטי פלילי, הגשת כתב אישום, קבלת ייעוץ משפטי בחקירה, מתן ייצוג משפטי בשימוע, מתן ייצוג משפטי משמעתי, הליך משמעתי, הכנה לחקירה פלילית ועוד.

עורך דין מקצועי אשר צבר ניסיון וליווה נפגעים רבים, יוכל לספק את הפתרונות הדרושים ולטפל בסיטואציה באופן המקצועי והיעיל ביותר.

אורי דרשן הכהן – משרד עורכי דין פלילי

אורי דרשן הכהן משרד עורכי דין פלילי הינו משרד מנוסה ומקצועי אשר עוסק בתחום הפלילי לרבות דין משמעתי, בקיא בכל חוקי האתיקה לעובדי המדינה ועוסק בייצוג בבית הדין למשמעת של עובדי המדינה. עו"ד אורי דרשן בקיא בכל הנסיבות שבכוחן להוביל להימנעות מעדות וחקירה, וכן בנסיבות בהן ניתן לבטל תלונה, כיצד לבצע ערעור פלילי, כיצד לבצע שחרור ממעצר ועוד. עו"ד דרשן מציע ללקוחותיו שירותים שונים, כגון: ייעוץ משפטי, מתן ייצוג משפטי, הכנה לחקירה ומספק פתרונות לבעיה המשפטית תוך ייעוץ וליווי כל לקוח - לאורך כל התהליך.

צרו קשר עוד היום בטלפון 6566667–03 ונשמח לסייע גם לכם

פרטי התקשרות

 משרד:  03-6566667   
  
נייד: 050-6684224 

  פקס: 03-6566668 

  טל' חו"ל: 440-2221 (321) 1 +

  uri@darshan-law.co.il

  עקבו אחרינו בפייסבוק

 

כתובתינו: אודם 11, פתח תקווה