בס"ד

ייצוג נאשם בבית משפט בהליך פלילי

"אורי דרשן הכהן - משרד עורכי דין" מעניק ייעוץ וטיפול משפטי לנאשמים בהליכים פליליים בכל הערכאות ובכל בתי המשפט.

משפט פלילי

משפט פלילי הינו דרך להבהיר לאנשים מהי התנהגות סדירה ונורמטיבית במדינה והינו מתנהל על פי חוקי מדינה, כאשר אחד החשובים שבהם הינו חוק העונשין תשל"ז - 1977 המגדיר את העבירות השונות והעונשים הצפויים לאדם אשר יבצע אותם. תחום המשפט הפלילי רחב ומכיל תחתיו מגוון תתי נושאים כגון: עבירות גרימת מוות, גרימת מוות ברשלנות ורשלנות פלילית בכלל, עבירות סיכון החיים ובריאות, עבירות אלימות בכלל ועבירות אלימות במשפחה בפרט, עבירות מין, עבירות רכוש כגון- גניבה או פריצה, עבירות סמים, עבירות על חוק הגנת פרטיות, עברות תכנון ובנייה, תאונת עבודה, עבירות בקשר לרכב ועבירות תעבורה חמורות, עבירות סחיטה ועושק, עבירות ריגול, עבירות הכנה וקשר, עבירות ביטחון, עבירות מס, עבירות הכניסה לישראל, עבירות הגבלים עסקיים, עבירות צווארון לבן כגון - עבירות הלבנת הון, זיוף והונאה, עבירות מרמה, עבירות מחשב ועוד.

העובר עבירה ונתפס, יואשם בעבירה פלילית וצפוי לו הליך פלילי שבסופו יחליט בית המשפט האם אשם או זכאי. המשפט הפלילי למעשה מפגיש בין העבריין אשר ביצע את העבירה הפלילית ובין הקורבן – נפגע העברה, כאשר העבירה הפלילית מתבססת על יסוד פיסי ויסוד נפשי ושניהם מתקיימים יחדיו.

ייצוג נאשם בבית משפט בהליך פלילי למזעור נזקים

 ללא ייצוג, יהיה פשוט להרשיע את הנאשם גם אם חף מפשע. בייחוד כאשר הנאשם אינו בקיא בחוקים על בוריו, אינו יודע כיצד לנהוג בחקירה משטרתית, אינו יודע האם ומתי כדאי לו לוותר על זכות השתיקה ועוד.

יתרה מכך, על מנת להוכיח חפות ולקבל זיכוי במשפט פלילי וזיכוי בתיק פלילי, על מנת לזכות בביטול כתב אישום או בכדי לסיים משפט פלילי ללא הרשעה - זקוק הנאשם לייצוג משפטי פלילי מאת עורך דין פלילי המתמחה בתחום – עו"ד אשר יספק הכוונה בכל שלב של המשפט, ייעוץ, הדרכה לפני חקירות משטרתיות, הדרכה לפני פגישות עם שירות המבחן וכמובן ייצוג בערכאות המשפטיות. לייצוג על ידי עו"ד פלילי חשיבות עליונה עוד יותר, כאשר מדובר בעבירה ראשונה של הנאשם וללא עבר פלילי - אשר גם מעוניין להישאר נקי מכל רבב ולהמשיך במסלול חיים תקין. במידה והנאשם אינו אשם בעבירה, במידה ואין עניין לציבור או חוסר ראיות, עו"ד פלילי מכיר את הדרכים להתנהלות על מנת להוביל לסגירת התיק הפלילי.

ביכולתו של עורך דין פלילי למנוע עבירות שיבוש עשיית משפט, בכוחו להוביל לערעור פלילי באם פסק דין פלילי אינו ראוי למקרה, ביכולתו להשיג עיכוב הליכים פליליים, אי הרשעה ואף ביטול הרשעה פלילית ללא רישום (לאחר שהורשע בעבירה), וכן, בכוחו לצמצם את הנזקים שנגרמים לנאשם מקיום המשפט בכלל ומתוצאות המשפט בפרט, תפקידו להוביל למשפט הוגן באמת.

המשפט הפלילי הינו משפט מורכב, שכן חיי הנאשם תלויים בתוצאות המשפט, לכן במידה ולא הצליח הנאשם למנות סנגור, עליו לדרוש לקבל אחד. במידה ומתקיימים מספר תנאים, חייב בית המשפט למנות לנאשם סנגור:                                          

  • במידה והנאשם מואשם בעבירת רצח, עבירה שגזר דינה הינו מאסר עולם או עבירה שגזר דינה הינה מאסר של 10 שנים.
  • במידה ולא מלאו לנאשם 16 שנים והוא זומן לבית משפט אשר אינו מיועד לבני נוער.
  • במידה והנאשם חולה במחלה נפשית (אין צורך בקבלת חוות דעת רפואית), שכלית, או במידה והנאשם אילם, חירש או עיוור.
  • במידה ולאחר ההרשעה, בית המשפט סבור כי הנאשם יקבל מאסר עולם.                                                

במידה והנאשם לא יקבל סנגור יבוטל הדיון.

חשוב לציין, כי בכדי להעניק לנאשמים ייצוג מקצועי, יש להתמצא היטב בחוק העונשין בישראל, על כן יש לבחור את עורך הדין הפלילי בקפידה.

אורי דרשן הכהן – משרד עורך דין

משרד עו"ד אורי דרשן הכהן שבפתח תקווה, מספק שירות בפריסה ארצית במגוון תחומים כגון: משפט אזרחי, הוצאה לפועל, משפט מסחרי, משפט פלילי ועוד. כמו כן, משרד דרשן הכהן מספק שירותי ייעוץ משפטי בכל אירוע פלילי, ייעוץ לחברות ועובדים, הכנה לחקירה, ליווי למשטרה, ליווי לחקירה ועוד. כל השירותים מתבצעים בשקיפות מלאה, נאמנות, מקצועיות ודיסקרטיות.                                                                                                                  

אורי דרשן הכהן, הינו עורך דין פלילי ומגשר, אשר בעברו ניסיון של למעלה מ-20 שנה באגף החקירות והמודיעין של המשטרה. עו"ד דרשן מעניק טיפול יעיל, מקצועי, תוך על האינטרסים של הלקוח. במידת הצורך, מבצע דרשן סיעור מוחות אשר מסייע במציאת הפתרונות יצירתיים במסגרת החוק. ניסיונו מסייע רבות ללקוחותיו למזער נזקים ולהביא למחיקת רישום פלילי כאשר ניתן.

צרו קשר עוד היום בטלפון 6566667–03 ונשמח לסייע גם לכם

פרטי התקשרות

 משרד:  03-6566667   
  
נייד: 050-6684224 

  פקס: 03-6566668 

  טל' חו"ל: 440-2221 (321) 1 +

  uri@darshan-law.co.il

  עקבו אחרינו בפייסבוק

 

כתובתינו: אודם 11, פתח תקווה